Hemen Silva Akımına Katılın

Sıkça Sorulan Sorular!

Ekibimize 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşı herkes katılabilir. Sitemizde yer alan Ücretsiz Üye Ol linkine tıklayıp istenilen bilgileri giriş yaparak kayıt olabilirsiniz.

Üye olarak Silva ailemize katıldığınızda ürünlerimizi %25 indirimli alma hakkı kazanırsınız. Ayrıca kampanya, hediye ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. İlk siparişinizde yeni üye hediyelerimizden yararlanırsınız. Ayrıca her hafta yapılan kampanyalarda hediye kazanma şansına sahip olursunuz. Siz de kazanan diğer üyelerimiz gibi kendi ekibinizi oluşturarak onların satışları üzerinden de yüksek kazanç elde edebilirsiniz. www.silvanetwork.com.tr web sitemizden “ailemize katılın” bölümündeki formu doldurarak üyeliğinizi gerçekleştirebilir hiçbir risk almadan kendi işinizin sahibi olabilir, sınırsız kazanç elde edebilirsiniz.

Vermiş olduğunuz siparişlerin adınıza faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Faturalandırma işlemi için T.C Kimlik numarası gerekmektedir.

Danışmanlarımız ‘’Ekip Yönetimi’’ bölümünden ‘’Yeni Üye Kayıt’’ sekmesini tıklayarak açılan alana yeni üye kayıtlarının girişlerini yapabilirler.

Danışmanlarımızın üyelik iptal taleplerini ‘’Üyelik Bilgilerim’’ bölümünden üyelik iptalini tıklayarak formu doldurmaları gerekmektedir. Üyelik iptal talepleri genel merkeze ulaşır ve iptal edilir. Üyelik iptalinde bulunan danışmanlarımız tekrar 3 ay sonra yeniden üye kaydını gerçekleştirebilirler.

Organizasyon sistemimizde lider değişikliği yapılmamaktadır.

Sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktadır. İstediğiniz miktarda istediğiniz zaman aralıklarında sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğiniz iptal edilmez ya da cezai bedel ödemezsiniz. Üyelik aidat bedeli bulunmamaktadır.

Prim hak edebilmek için her kariyerin aktiflik koşulu vardır ve danışman kılavuzumuzda ayrıntılı olarak yazmaktadır. Aktiflik koşulu prim hak edebilmek için vardır.

SP her üründe belirlenen para puandır. SP’ ler hesaplanarak danışmanların kariyerleri belirlenir. Prim kazancı SP üzerinden hesaplanır. Ürünlerimizin SP değerlerine fiyat listemizden ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kariyeriniz hesaplanırken içinde bulunduğunuz ayla birlikte geçmiş iki ayın puan toplamı alınır. Bu sebepten dolayı her ayın ilk günü geçmiş 3. ayın puanı kariyer puanınızdan silinir. Örneğin; Mart ayına girdiğimizde Aralık puanlarınız silinir. Ocak, Şubat ve içinde bulunduğunuz Mart ayı puanlarınız baz alınır. Aktif üye yapılmayan ayın puanı silinir, bir sonraki aya taşınmaz. Örneğin; Ocak ayında aktif üye yaptınız, Şubat ayında yapmadınız, Ocak ayı puanlarınız alınır, Şubat ayı puanlarınız sonraki aya taşınmaz.

Kazanç sistemimiz tüm detaylarıyla danışman kılavuzumuzda anlatılmıştır. Örnek bir lider kazanç sistemimin tüm detaylarına hakim olmalıdır.

  • Öncelikle üye olarak %25 oranında indirimli ürün alabilirsiniz.
  • Aldığınız ürünleri katalog fiyatı üzerinden satış yaparak sıcak satış kârı elde edebilirsiniz.
  • İlk siparişinizde yeni üye hediyelerimizden yararlanırsınız. Ayrıca yapmış olduğunuz sonraki alışverişlerde 250 TL ve 500 TL üzerine hediyeler kazanırsınız. İsterseniz bu hediyelerin satışını yaparak da %100 kâr elde edebilirsiniz.
  • Sizin ve üyelerinizin yapmış olduğu alışverişlerden bulunduğunuz kariyer durumuna göre yüksek prim oranlarıyla kazancınızı artırabilirsiniz.
  • Aylık olarak belirlenen satış cirosu hedeflerine ulaşarak çeyrek altın, cumhuriyet altını, bilezik gibi promosyonlar kazanabilirsiniz.
  • Elmas üstü kariyere ulaşarak ekstra ödül primi kazanabilirsiniz.
Shopping Cart
Scroll to Top